9 квітня – слухання про усунення корупції в прокуратурі та правоохоронних органах

liga.net

liga.net

9 квітня Комітет Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності проведе слухання на тему “Про усунення корупційної складової у роботі з персоналом в прокуратурі та правоохоронних органах України”. Про це повідомляється на сайті комітету.

До участі у слуханнях запрошено перших керівників Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ України, Державної пенітенціарної служби України, Державної прикордонної служби України, податкової міліції.

Слухання відбудуться у зв’язку з численними зверненнями, що надходять до комітету від органів місцевого самоврядування, представників громадськості, «Самооборони» Майдану, «Автомайдану», публікації у засобах масової інформації щодо сумнівності кандидатур осіб, призначених останнім часом на керівні посади у правоохоронних органах, їх причетності до порушення прав і свобод громадян під час масових акцій протестів у листопаді 2013 – лютому 2014р.

Слухання відбудуться о 15 годині у залі засідань №12 по вул. Грушевського 18/2.

Запрошуємо до участі та просимо, у зв’язку з обмеженим числом учасників, заявки подати до 5 квітня включно на електронну пошту: vasilkevich@rada.gov.ua, gatseliuk@rada.gov.ua, melnyk-o@rada.gov.ua або за телефоном: 255-34-95, факс: 255-33-24.