У Львові засудили групу медекспертів, яка навимагала 100 тисяч гривень

Зображення з сайту subscribe.ru

Зображення з сайту subscribe.ru

Личаківський районний суд засудив до п’яти років позбавлення волі п’ятьох працівників медико-соціальної експертної комісії, які займалися вимаганнями та отриманнями неправомірних вигод.

Загальна сума отриманих неправомірних вигод складає понад 100 тисяч гривень, повідомляє ZIK .

Як інформує ВЗГ ГУМВС України у Львівській області, у лютому 2012 року працівники управління по боротьбі з організованою злочинністю ГУМВС України у Львівській області на гарячому викрили працівників медико-соціальної експертної комісії, які вимагали та отримали неправомірні вигоди від громадян. За ці кошти держслужбовці обіцяли посприяти хворим на кардіологічні захворювання у встановленні групи інвалідності та визначенні відсотків втрати працездатності.

У службових кабінетах зловмисників правоохоронці вилучили понад 20 тисяч гривень готівкою.

Слідством встановлено 63 факти вимагання та отримання неправомірних вигод. Загальна сума отриманих коштів неправомірним шляхом становить понад 100 тисяч гривень.
Личаківський районний суд засудив п’ятьох працівників медико-соціальної експертної комісії до п’яти років позбавлення волі, з конфіскацією майна та позбавлення права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських повноважень строком на два роки – кожного.

Додамо, що це вже не перша група лікарів, яка постала перед судом за те, що брали хабарі за встановлення інвалідності.

Торік у травні у законну силу вступив вирок Сихівського районного суду міста Львова щодо учасників організованої злочинної групи в складі п’ятьох осіб із числа працівників міжнародної спеціалізованої фтизіопульмонологічної МСЕК – 2 Львівського обласного центру Медико-соціальної експертизи Управління охорони здоров’я Львівської ОДА.

«Людей у білих халатах» засуджено до п’яти років ув’язнення із позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарський обов’язків строком на два роки кожного.