Миколаївський інспектор розповів про побори в ДАІ: щодня $200 “данини” і $3 тис за посаду

Віктор Трофіменко, фото ТСН

Віктор Трофіменко, фото ТСН

Для того, щоб влаштуватись в ДАІ Миколаївської області потрібно заплатити 3 тисячі доларів, а кожен інспектор ДАІ області зобов'язаний щодня складати по 20 протоколів про порушення правил дорожнього руху на водіїв. Про це розповів діючий інспектор ДАІ Миколаєва Віктор Трофіменко, резонансне відеоінтерв'ю з яким оприлюднено на Youtube.

Так, інспектор розповів про суцільну корупцію, яка коїться у відомстві.

За його словами, кожен інспектор ДАІ області зобов'язаний щодня складати по 20 протоколів про порушення правил дорожнього руху на водіїв. Причому, як стверджує інспектор, це все мають бути проколи про грубі порушення ПДР. Задля цього інспектори змушені працювати по 12 годин на зміну, а у випадку невиконання цих вимог керівництва їм загрожує звільнення.

Усі ці плани, за словами інспектора, визначені нібито особисто начальником ДАІ Миколаївської області Геннадієм Погорєловим.

Крім цього, щодня інспектор зобов'язаний здати командиру 200 доларів готівкою. Сума повинна передаватись саме у валюті, і в жодному разі не у гривнях. Також, як розповів Трофіменко, сума хабара для того, щоб отримати посаду інспектора, становить 3 тисячі доларів.

Нагадаємо, це не вперше з'являється нформація про існування планів з кількості протоколів у ДАІ. У лютому 2011 року з'явилося відео наради у відділенні ДАІ, на якому начальство, послуговуючись нецензурною лайкою, ставить інспекторам завдання з виконання плану складання протоколів.

ТСН