ГПУ просить суд визнати недійсним призначення кримського чиновника-хабарника

Андрій Каракулькін, фото 15 хвилин

Андрій Каракулькін, фото 15 хвилин

Генеральна прокуратура України просить Окружний адміністративний суд Києва визнати недійсним призначення спійманого на хабарі кримського чиновника Андрія Каракулькін на посаду виконуючого обов'язки начальника дирекції ДП "Придніпровської залізниці". Про це повідомили в прес-службі ГПУ, інформують 15 хвилин.

14 березня нова самопроголошена кримська влада призначила тимчасовим керівником Кримської дирекції залізничних перевезень колишнього головного транспортника Сімферополя Андрія Каракулькіна.

Генпрокуратура заявила, що голова Ради міністрів Криму Сергій Аксьонов перевищив повноваження, призначаючи Каракулькіна на нову посаду.

"Дирекція є відокремленим структурним підрозділом "Придніпровської залізниці" з державною формою власності, входить до сфери управління Міністерства інфраструктури... і не належить до сфери управління Ради міністрів Криму, а її начальник не мав повноважень на призначення керівних органів згаданого підрозділу", - зазначили у ГПУ.

Видання нагадує, що 18 лютого співробітники СБУ затримали Андрія Каракулькіна в його робочому кабінеті при отриманні хабара в розмірі 14 тисяч доларів. Київський районний суд Сімферополя в якості запобіжного заходу обрав для нього заставу в розмірі 900 тисяч гривень. Однак він оскаржив у судовому порядку суму застави до 100 тисяч гривень.