Прикарпатські посадовці незаконно віддали родичу колеги 2 гектари землі

Зображення з сайту news.chortkiv.net.ua

Зображення з сайту news.chortkiv.net.ua

Під час перевірки прокуратура виявила, що посадовці однієї з сільських рад Снятинського району незаконно передали у приватну власність близькому родичу свого колеги два гектари землі, повідомляє «Правда».

При оформленні документів службові особи проігнорували той факт, що земельна ділянка знаходиться на березі струмка, а тому не підлягає приватизації.

Таким чином, протиправними діями службовців інтересам жителів села завдано шкоди на понад 64 тис. грн.

За даним фактом прокуратурою Снятинського району внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 364 КК України. Досудове розслідування триває.

Додамо, що в Івано-Франківській області на корупційних діях, найчастіше попадаються депутати.

Так, з початку року працівники УБОЗу склали вже 7 адмінпротоколів по корупції. В основному фігурантами протоколів були депутати районних та сільських адміністрацій. Будучи суб’єктами відповідальності за корупційні правопорушення, відповідно до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», всупереч вимогам цього закону вони вчиняли адміністративні корупційні правопорушення.

Три протоколи вже розглянуто судом та винесено відповідні рішення. З правопорушників було стягнуто штрафи.

Працівники управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Івано-Франківській області розповідають, що серед прикладів недобросовісності представників влади є випадки неправомірно прийнятих кадрових рішень або ж голосування на засіданнях за прийняття позитивних рішень про задоволення власних заяв та заяв своїх родичів, уникнення подання декларації про доходи.