У Житомирі регіонал танками відбивається від інформації

z1

Житомирський Автомайдан спільно з Демократичним Альянсом продовжують практичну люстрацію. Активісти зняли відео про майно одного з місцевих регіоналів - керівника ремонтно-танкового заводу Сергія Бутенка.

У відеоролику йдеться  про те, що в Бутенка є будинки у різних районах міста і навіть за кордоном, орієнтовна вартість яких 23 мільйони гривень.  Слабо віриться, що всі ці маєтки та об'єкти нерухомості вдалося відбудувати лише за зарплатню.

Громада вимагає повернути державі все майно, що отримане корупційним шляхом, а "мега успішного керівника" піти з займаної посади.

Для того, щоб продемонструвати дані відеоматеріали персоналу заводу, активісти приїхали до стін заводу та намагалися встановити проектор з екраном, але натомість наткнулися на агресію завчасно підготовлених працівників заводу та молодиків спортивної зовнішності.

Сергій Бутенко підбурював працівників,  попередньо розповідаючи на заводі, що невідомі приїдуть штурмувати підприємство. Озлоблені працівники за наказом керівника навіть вигнали за територію танки, щоб відбиватися від майданівців, які приїхали показати відео.

z2

z3

На жаль,  активістам так і не вдалося донести до працівників заводу факти про те, як розкошує їх керівник,  бо показ відеоролика було зірвано.  Шокують деякі позиції працівників: вони заявляють, що знають про те, як краде їхній керівник, але не вбачають у цьому чогось надзвичайного і готові змиритись з цим задля збереження робочого місця.