На Рівненщині за вдале проходження люстрації пропонують $2-3 тис

kp.ua

kp.ua

На Рівненщині громадським активістам, які входять в Люстраційний комітет області, пропонували гроші за вдале проходження люстрації, повідомляє рівненський портал Ого.

Зокрема, за вдале проходження люстрації начальника управління пропонували $ 2-3 тис, про що повідомив член громадянської мережі "ОПОРА" Роман Мартин у прямому ефірі в програмі "ТелеМайдан" на телеканалі "Рівне 1".

“Принципово, ми з самого початку говорили про те, що люстрація – це набір принципів, а ні в якому разі не люди. Ми це говорили саме через те, що, як тільки з'являються люди, які вирішують чиїсь долі, то в нашій країні вони одразу ж стають об’єктами підкупів, погроз, вмовлянь, друзів”, - розповів Роман Мартин.

“Мені відомо дуже багато таких фактів, коли до мене особисто і до інших членів люстраційного комітету зверталися з пропозиціями. Знаходилися навіть родичі якогось чиновника, які намагаються на цей процес вплинути. Суми, які я чув, це 2-3 тис доларів за посаду начальника певного управління”, - зазначив він.

Видання нагадує, що вже тричі Люстраційний комітет Рівненської області проводив люстрацію начальників на посаду УМВС у Рівненській області, але остаточного рішення так і не приймав. Троє, запропонованих кандидатів, набрали по 17 голосів комітету, а отже не набрали необхідної більшості. На разі люстрацію на посаду начальника управління не проходив ніхто.