На Одещині чиновниця за рішення про виділення ділянки вимагала 12 тис грн

www.tv4.te.ua -

www.tv4.te.ua -

На Одещині за хабар у розмірі 12 тис грн затримано посадовця селищної ради Білгород-Дністровського району. Про це повідомляється на сайті ГУМВС в Одеській області.

Встановлено, що службова особа вимагала від фізичної особи-підприємця неправомірну вигоду за видачу рішення про виділення земельної ділянки для розміщення торгівельного об’єкту на території одного з селищ району.

«У рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 4 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, правоохоронці виїхали до однієї з селищних рад району. Там чиновницю і було затримано під час передачі грошей», - розповів начальник Білгород-Дністровського міського відділу міліції Олексій Суворов.

За подібні дії передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі спеціальною конфіскацією та з конфіскацією майна.

Триває досудове розслідування.