Клименко у Міндоходів мав крісло за 70 тис євро та “залізну кімнату” для переговорів

news.flp.ua

news.flp.ua

Екс-очільник Міністерства доходів і зборів Олександр Клименко мав у робочому кабінеті крісло за 70 тис. євро та "залізну кімнату" для переговорів, щоб уникнути прослуховування. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив журналіст Віталій Сич, пише Тиждень.ua.

"Білоус (Ігор Білоус, перший заступник глави Міндоходів - ред.) показав крісло, в якому останні роки сидів його попередник, Олександр Клименко, і яке, за інформацією відомства, обійшлося податковій у 70 тис євро", - зазначив Сич.

Окрім того, за словами журналіста, Клименко облаштував у дворі головного офісу Міндоходів "власну церкву, на презентацію якої був "запрошений" весь особовий склад" відомства.

Також у Клименка була така собі "залізна кімната" для переговорів. Там були встановлені двері як у банківського сховища - сантиметрів 30 шириною і ручкою- колесом для відкриття, яка слугувала, щоб забезпечити повну конфіденційність переговорів.

"Всередині обшита металевими листами з нержавійки, розміром з купе в поїзді, всередині - тільки прозорий пластиковий стіл і стільці. Повний сюрреалізм", - зазначив Сич.

Нагадаємо, раніше у будинку Клименка знайшли хижих тварин