Активісти збирають листи та допомогу для наших військових

Image00002

Фото: Богдан Пошивак.

Активісти рухів "Відсіч" та "Коловорот" оголосили про збір листів до військових, які цієї суботи, 29 березня, вже вдруге доправлять на один з блокпостів Херсонщини.

Активісти повідомляють, що листи можна надсилати в електронному вигляді на адресу LesykTelesyk@gmail.com. У Києві рукописні листи можна передати особисто, зателефонувавши на номер 050 978 87 75 (Олеся) або занести до Мобілізаційної хатки "Відсічі" на Майдані Незалежності - навпроти Лядських воріт, вхід №32 до наметового містечка з 3-ої барикади. Збір триватиме до 21:00 сьогоднішного дня (28 березня).

Окрім того, за словами активістки Олесі Оникієнко, вони можуть прийняти і допомогу для солдатів. Їм, наприклад, потрібні наколінники. Однак активістка просить не передавати нічого габаритного, надмірно важкого. За словами Олесі, солдатам зовсім не потрібні їжа та одяг.

Як повідомляють активісти, солдати просять вказувати зворотню адресу або електронну адресу, щоб особисто подякувати.

Нагадаємо, що минулими вихідними, 22-23 березня, активісти вже відвідали українських солдатів. Тоді їм передали "першу чергу" листів та допомоги від людей. Зокрема, хлопці отримали першу невелику партію листів із кількох куточків України – Києва, Вінниці, Львова, в яких дівчата висловлювали свої переживання, вдячність та молитви нашим захисникам.

За словами ініціаторів, поспілкувавшись з військовими та переконавшись у важливості такої підтримки для солдатів, активісти вирішили продовжувати збирати послання.