Начальника СЕС хмельницької міліції звинуватили в корупції через дружину

 

Зображення з сайту 2012.chesno.org

Зображення з сайту 2012.chesno.org

Хмельницькі міліціонери виявили у своїх рядах корупціонера - начальника санітарно-епідеміологічної станції УМВС України в Хмельницькій області.

За матеріалами всебічної перевірки відділу внутрішньої безпеки в Хмельницькій області працівниками відділу по боротьбі з корупцією Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в області його притягнуто до адміністративної відповідальності.

Про це повідомили в прес-службі обласного управління міліції. 

Його дружина працювала на посаді лікаря і повністю підпорядковувалася чоловіку.

Начальник СЕС, незважаючи на встановлені законодавством України обмеження, не вчинив жодних дій, що могли б протидіяти конфлікту інтересів між ним і його дружиною, яка перебувала в прямому підпорядкуванні останнього на посаді лікаря”, - повідомили у прес-службі обласного управління міліції.

Хмельницький міськрайонний суд визнав керівника санітарно-епідеміологічної станції винним у вчиненні адміністративного правопорушення та зобов’язав сплатити штраф у розмірі 850 гривень.

Дружина службовця звільнилась із займаної посади.

Додамо, що рівно місяць тому на Хмельниччині через приховання «конфлікту інтересів» з членами родини у корупції звинуватили  керівника БТІ. Як виявилось, договір оренди приміщення для БТІ начальник міського комунального підприємства уклав з власною матір’ю, якій належала частина будівлі.

Корупціонер відбувся штрафом - 170 гривень.