МВС виявило, що в “Укрзалізниці” вкрали 7 мільярдів гривень

www.tv4.te.ua

www.tv4.te.ua

МВС спільно з Генеральною прокуратурою проводять ряд заходів щодо притягнення до відповідальності державних чиновників, причетних до розкрадання державних коштів. Про це на брифінгу в Кабінеті міністрів заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Володимир Євдокімов, передає прес-служба уряду.

"Усі факти про протиправні дії чиновників зараз проаналізовано, зібрано воєдино, і в рамках закону під егідою Генеральної прокуратури проводиться провадження, збір матеріалів, оперативно-розшукові заходи", - повідомив Євдокімов.

Він поінформував, що за останні два тижні розкрито ряд резонансних правопорушень в економічній сфері.

За його словами, до відповідальності притягнуті вищі посадові особи Міністерства оборони, Міністерства охорони здоров'я, Міністерства соціальної політики, "Нафтогазу України", "Укрзалізниці", керівників двох обласних і 20 районних державних адміністрацій, 5 міських голів і заступників міських голів, 39 голів сільрад.

Зокрема, розслідування виявили розкрадання 7 млрд гривень в "Укрзалізніці", 5 млрд гривень - у Міністерстві охорони здоров'я, 4 млрд гривень - у "Нафтогазі".

"Список осіб, які на сьогодні перевіряються або розшукуються, або ведеться робота зі збору доказів, величезний. На жаль, я не можу його за персоналіями зараз оголосити", - сказав Євдокімов.

Українська правда