Гриценко каже, що на сайті Ради немає антикорупційних законів і депутати з ними не ознайомлені

zn.ua

zn.ua

Народний депутат Анатолій Гриценко заявляє, що на сайті Верховної Ради немає пакету антикорупційних законопроектів і він не ознайомлений з ними. Про це він написав у своєму блозі на Українській правді.

“З піаром усе в порядку: вчора зранку, відкриваючи засідання Ради, Турчинов на весь світ оголошує – четвер, ударний день, Уряд представить потужний антикорупцийний пакет законів, доповідає сам Яценюк!...  Увечері вчора, вночі, зранку сьогодні – десятки разів намагався на порталі Ради ознайомитися з отим обіцяним пакетом... Щоб знати, що воно таке і як мені за нього голосувати... Дарма намагався”, - написав депутат.

Навіть сьогодні о 8:30 на порталі Ради немає порядку денного на четвер.

“Як діяти, порадьте? Вислухати виступ Яценюка на слух, повірити і одразу ж тупо проголосувати за все, що вони там в Уряді написали, навіть текстів не читаючи? Бо інакше звинуватять, що я – проти їхньої боротьби з їхньою ж корупцією?! А якщо голосувати відповідально – то знову виходить, що "один не в ногу з ротою"...”, - написав Гриценко.

Нагадаємо, 26 березня Верховна Рада не змогла прийняти у другому читанні законопроект №0947 про спрощення доступу до публічної інформації.

Вранці 27 березня громадські активісти, експерти та журналісти пікетували Верховну Раду України з вимогою ухвалити проект закону №0947 щодо доступу до публічної інформації, люстрацію й відміну утилізаційного збору.