Яценюк хоче ліквідувати податкову міліцію та створити Службу фінрозслідувань

zakarpattya.net.ua

zakarpattya.net.ua

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк виступає за створення Служби фінансових розслідувань та ліквідацію податкової міліції. Про це він заявив на засіданні уряду 25 березня, повідомляє урядовий портал.

“В Україні повинен бути єдиний орган, який займається боротьбою з податковими правопорушеннями, а не хабарництвом і стягненням коштів із бізнесменів”, - сказав Яценюк.

“У країні повинна бути створена Служба фінансових розслідувань. Податкова міліція має бути ліквідована”, - наголосив він.

Також Яценюк підкреслив, що функції боротьби з економічними злочинами, які не притаманні Міністерству внутрішніх справ і Службі безпеки України, повинні бути передані в Службу фінансових розслідувань.

Він звернувся до членів уряду з доручення підготувати концепцію формування служби фінансових розслідувань і відповідні проекти законів для їх невідкладного розгляду в парламенті.

Також Яценюк звернувся до першого заступника Генерального прокурора Миколи Голомші з тим, аби «органи прокуратури задіяли весь свій ресурс, щоб були притягнуті до відповідальності в тому числі й високопосадовці, які - чи сьогодні чи вчора - мали відношення до розкрадання коштів і до організованих злочинних угрупувань».