На Черкащині голова сільради вимагав 35 тис грн за дозвільні документи

http://progolovne.ck.ua/archives/78243

http://progolovne.ck.ua

На Черкащині голова сільської ради Смілянського району вимагав від жителя міста Черкаси грошові кошти в сумі 35 тисяч гривень за надання необхідних дозвільних документів. Про це повідомляє Про Головне з посиланням на прес-службу УМВС Черкаської області.

Місцем для передачі хабара службовець обрав центр міста Сміла. Після передачі посадовцеві першого траншу грошових коштів в сумі 20 тисяч гривень, зловмисника було затримано на гарячому. Факт отримання неправомірної вигоди задокументовано.

Відносно затриманого відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.368 Кримінального кодексу України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), що карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, зі спеціальною конфіскацією та з конфіскацією майна.

Як зауважують в міліції, це вже четвертий за останній місяць факт одержання неправомірної вигоди посадовцями органів влади та місцевого самоврядування викритий співробітниками УБОЗу і робота в цьому напрямку буде продовжуватися і надалі.