Головою “Нафтогазу” призначили людину Тимошенко і Діденка

http://espreso.tv

http://espreso.tv

Андрій Коболєв очолив правління НАК «Нафтогаз України». Про це журналістам повідомив міністр Кабінету міністрів Остап Семерак. Відповідне рішення ухвалили напередодні на засіданні уряду, повідомляє Радіо Свобода.

Коболєв свого часу працював на різних посадах в НАК «Нафтогаз України», зокрема, у департаменті корпоративних фінансів і цінової політики держхолдингу, радником голови правління НАК.

Попередній керівник «Нафтогазу України» Євген Бакулін був затриманий за підозрою в розкраданні коштів в особливо великих розмірах.

23 березня суд ухвалив рішення про міру запобіжного заходу, згідно з якою передбачений або арешт, або застава у півтора мільярда гривень.

Водночас, пише Еспресо.ТВ, Коболєва лобіював колишній глава “Нафтогаз України” Ігор Діденко.

“Андрій Коболєв є людиною Ігоря Діденка і кілька років працював разом з ним в Нафтогазі та інших дотичних до Діденка проектах. Коболєв завжди займався фінансовими питаннями і був, по суті, фінансовим радником Діденка.

Нагадаємо, що Діденко був тією людиною, яка підписала "газові угоди Тімошенко з Росією", за що потім багато місяців провів в тюрмі за часів режиму Януковича. Зараз Діденко сам не хотів іти на НАК Нафтогаз і запропонував свою довірену людину Андрія Коболєва”, - повідомив телеканал.