Броварську міську раду хочуть розпустити через численні порушення законів

399102

Фото: klichko-obl.kiev.ua

Народний депутат Павло Різаненко з ініціативи Броварської народної ради зареєстрував проект постанови про призначення позачергових виборів депутатів Броварської міської ради на 25 травня 2014 року.

Про це повідомив сам депутат ще 17 березня, пише «Маєш право знати».

«За додатковим повідомленням прес-служби Різаненка, підставами для такого рішення стали численні факти порушень Конституції та законодавства України депутатами Броварської міської ради Київської області. «Дії депутатів Броварської міської ради та прийняті Броварською міською радою рішення із багатьох питань суперечать інтересам територіальної громади м. Бровари», – пояснює нардеп.»

«За його словами, депутати Броварської міської ради впродовж каденції цинічно та зухвало порушували вимоги законодавства, нівелювали норми права, завдавали своїми протиправними діями значної шкоди державному та місцевому бюджетам. А також позбавляли територіальну громаду м. Бровари її власності, відмовлялися виконувати законні вимоги виборців.»

«Неодноразово дії Броварської міської ради визнавались у судовому порядку протиправними, а прийняті рішення були скасовані», – зазначив депутат.»

Нагадаємо, що Броварська міська рада після зміни влади в Україні систематично не збирається на чергові та позачергові засідання, про що ще на початку місяця оголошували активісти на засіданні Антикорупційного комітету Броварської народної ради.

Тоді юрист Олексій Скочко зауважив, що відповідно до закону «Про місцеве самоврядування», припинити повноваження міськради може зокрема своїм рішенням Верховна Рада України.

Окрім того, «Маєш право знати» із посиланням на депутата Олега Іваненка повідомляє, що 27 депутатів (із 42-х, - ред.) вже написали заяви про складання депутатських повноважень. Однак, вони досі не зареєстровані в апараті Броварської міської ради.

Слід зауважити, що станом на 25 березня питання не було винесене на розгляд у Верховній Раді. За повідомленням активістів Броварської народної ради, це означає, що вибори вже не можуть бути проведені 25 травня, оскільки за законодавством не буде витриманий термін у 2 місяці від початку передвиборчої кампанії.

Активісти все ж сподіваються на якнайшвидше винесення на розгляд цього питання у парламенті з подальшим призначенням позачергових виборів міськради.