На Закарпатті лісник вимагав 3 тисячі хабаря за вирубані дерева

zaholovok.com.ua

zaholovok.com.ua

У місті Перечин (Закарпатська область) працівник Державного лісового господарства вимагав від місцевого жителя 3 тисячі гривень хабаря за неповідомлення про незаконну порубку деревини, повідомляє Мукачево.net.

Мешканець Перечинщини пристав на таку пропозицію, але повідомив і міліцію. Момент передачі коштів і був задокументований працівниками служби боротьби з економічною злочинністю Перечинського райвідділу міліції.

За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження та кваліфікували дії підозрюваного за частиною другою статті 368 КК України (одержання хабара).

Наразі особі по даному кримінальному провадженню оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Санкція частини 2 статті 368 КК України, яку інкриміновано підозрюваному, передбачає покарання у вигляді штрафу від 500 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до одного року, або арешт на строк до шести місяців з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Триває досудове розслідування.