Єгор Соболєв оприлюднив майно своєї сім’ї

lenta-ua.net

lenta-ua.net

Голова Люстраційного комітету Єгор Соболєв вважає, що кожен чиновник в день свого призначення повинен декларувати активи своєї сім'ї. Так, він оприлюднив інформацію про майно його сім'ї. Про це він повідомив у своєму блозі на Українські правді.

"Разом з однодумцями з ініціативи "Воля" ми пропонуємо встановити таке правило законом. Щоб кожен посадовець декларував активи своєї родини в день призначення. І далі суспільство слідкувало б, щоб його нові надбання відповідали його доходам. Якщо ні – негайна відставка та антикорупційне розслідування", - написав він.

Соболєв зазначив, що у його сім'ї є квартира в Києві на вулиці Гоголівській, 43 метра загальна площа, дві кімнати. Наступного року планується ремонт.

Також є машина "Мазда"3 2005-го року та дача, яку ще добудовують, - будинок загальною площею 154 метри, ділянки - 8 соток. Дача розташована за 32 км від дому в селі Горбовичі Києво-Святошинського району.

"Це є надбання моєї 18-річної кар'єри журналіста і Маріччиної кар'єри телеведучої, що успішно триває далі. Грошей в банках ні в мене, ні в дружини зараз немає. Все пішло якраз на дачу. Ще й позичили трохи в друзів", - написав Соболєв, додавши, що це все.

"Тому ось інформація про те, чим володіє моя родина. Якщо з'явиться щось нове – хай прокуратура одразу порушіть кримінальну справу", - написав Соболєв.