Активісти під Радою вимагають ухвалити антикорупційні закони

ukrfoto.net

ukrfoto.net

Громадські активісти під стінами Верховної Ради вимагають від народних депутатів невідкладно ухвалити антикорупційні законопроекти, повідомляє Укрінформ.

Пікетувальники стоять із плакатами: «Корупції - ні!», «Ухваліть закони 2207, 3678, 3378, 0947».

Законопроект №2207 передбачає внесення змін до Закону України "Про здійснення державних закупівель" (щодо підсилення прозорості закупівель підприємств). Проектом закону №3678 пропонується внести зміни до деяких законодавчих актів України щодо зміцнення суддівського самоврядування. У законопроекті №3378 йдеться про внесення змін до статті 28 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" (щодо відкритості відомостей Державного реєстру прав). А проект закону №0947 передбачає внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про інформацію" (у новій редакції) та Закону України "Про доступ до публічної інформації".

Як повідомляв “Ні корупції!”, громадські активісти та експерти, що об’єдналися довкола ініціативи «Реанімаційний пакет реформ», вимагають від народних депутатів негайно ухвалити на цьому пленарному тижні  чотири важливі антикорупційні законопроекти.

Зокрема, це законопроекти №2207, №3678, №3378, №0947.