Активісти бойкотували російське та провідали наших вояків. ФОТО

Image00008Цими вихідними активісти рухів "Відсіч" та "Коловорот" відвідали Херсон та Миколаїв, де разом з місцевими активістами флешмобами у супермаркетах закликали місцевих мешканців відмовитися від російських товарів.

Окрім того, молоді люди навідались до українських військовослужбовців, які дислокуються неподалік Перекопського перешийка.

Під час проведення флешмобів молоді люди у визначений час одночасно падали "замертво". Це, за словами активістів, символізувало масові жертви, які можуть статися внаслідок ескалації військової агресії, якщо дії Кремля не зупинити.

Image00007

Image00009

Як повідомили організатори, мешканці Херсона та Миколаєва поставилися до флешмобів дуже прихильно: в обох містах підтримати акції бойкоту прийшло багато волонтерів.

"Мешканців південноукраїнських міст закликали відмовитися від товарів та послуг, що виробляються країною-агресором, чия політика окупації та воєнне вторгнення можуть позбавити кожного мешканця південних областей України спокою за власну безпеку й життя. Активісти поширили кілька видів листівок зі списком великих російських підприємств та інфографікою того, як, користуючись послугами російських компаній, кожен українець фінансує окупацію своєї країни", - повідомила активістка Леся Оникієнко.

Нагадаємо, що подібні флешмоби, під час яких люди одночасно падають у супермаркетах, вже близько тижня тривають в Україні. Зокрема, до того такі акції вже відбулися у Києві та Полтаві.

Дорогою учасники акцій відвідали військовий блокпост "Чаплинка", де передали українським військовим передачі з одягом та харчами, а також - листи підтримки, написані українцями з різних куточків країни.

Image00001

Image00002

Image00005

Image00006

Фото: Борис Пошивак.