Олег Мусій не може викурити корупціонерів з МОЗу. Звернення до ПС

Фото: ukranews.com

Фото: ukranews.com

Повністю підтримую звернення Правого сектору до мене та поділяю його стурбованість щодо відсутності нових призначень в МОЗі.

Про це я і сам публічно заявив на прес-конференції в Кабміні 20.03.

А саме: про повне блокування старою владою (її ставлениками, які були задіяні в усіх корупційних схемах) нових призначень чесних, професійних та порядних людей.

Саме заступник міністра Роман Богачев (головний ставленик "сім'ї" в МОЗі і розпорядник бюджетних коштів та голова тендерного комітету) спочатку абсолютно добровільно написав заяву про звільнення, а на наступний день її відкликав, і зараз, знаходячись на псевдолікарняному, намагається за моєю спиною домовитись з вищим керівництвом держави та народними депутатами про залишення на посаді. Я категорично проти перебування у моїх заступниках цієї особи.

Така ж ситуація з головою Державної служби лікарських засобів Олексієм Соловйовим (особою, надзвичайно наближеною до колишнього прем'єра Азарова), який добровільно і при свідках у моєму кабінеті написав заяву про звільнення, а на наступний день подав абсолютно сфальшовану заяву про скасування попередньої заяви про звільнення.

І зараз, попри неодноразові мої публічні звернення щодо його відставки, продовжує займати відповідальну посаду та керувати оборудками в Держліксужбі. Спільно, до речі, із своїм заступником Інною Демченко, яка також публічно мені пообіцяла написати добровільно заяву про звільнення, але, як і вказані вище персони, відмовилася від своїх слів і зараз продовжує "хімічити" і Держлікслужбі.

З проханням негайно втрутитися в цю ситуацію я неодноразово звертався на засіданні Уряду до своїх колег з силових відомств. І саме зараз тривають перевірки з МВС, ГПУ та СБУ протизаконної діяльності вказаних осіб, як і інших їх поплічників рангом нижче. Висновків цих перевірок поки немає.

Тому я навзаєм звертаюсь до Правого сектора допомогти мені в очищенні МОЗу від старих корупційних кадрів, які добровільно не бажають залишати свої "пригріті місця", а також допомогти у призначенні на відповідальні посади пропонованих мною професіоналів з моєї команди, яким я повністю довіряю та переконаний у їх професійності, чесності та відсутності корупційних зв'язків, замість нав'язуваних мені по всіляких партійних та інших квотах осіб.

Маю велику надію на вашу підтримку. І навзаєм гарантую повне очищення МОЗу від схем, корупції, відкатів і інших ганебних явищ, проти яких ми спільно вийшли на Майдан.

Слава Україні!

Facebook