У рамках розслідування корупційних схем затримано голову “Нафтогаз Україна”

liga.net

liga.net

У рамках розслідування корупційних схем в газовій галузі, співробітники МВС затримали голову правління НАК "Нафтогаз України" Євгена Бакуліна. Про це повідомив глава МВС Арсен Аваков у своєму Facebook.

"Тільки за трьома розслідуваним Слідчим управлінням МВС епізодами дії злочинної групи, сума збитків державі оцінюється в суму близько 4 мільярдів доларів США!", - написав він.

Затримання Бакуліна. Імітує хворобу. Фото з ФБ Миколи Княжицького

Міністр додав, що це далеко не повний перелік сумнівних схем і операцій, які потрапили під увагу слідчих. На його думку, "безкомпромісне розслідування, що ведеться сьогодні, приведе просто до колосальних цифр завданих збитків і безлічі відомих персоналій, які мають до цього стосунок".

"У тому числі, як у минулому, так і в нинішньому політикумі", - додав міністр.

Аваков розпорядився розширити слідчо-оперативну групу, яка працює в цьому напрямку. Він також попередив політиків про невтручання у розслідування:

Заблокована двері офісу Нафтогазу в момент затримання Бакуліна. Фото з ФБ Леоніда Ємця

"Попереджаю, що буду жорстко, в тому числі публічно реагувати на будь-які спроби чинити тиск на слідство".

"Не як міністр, як звичайна людина скажу - цинізм і "простота"крадіжки в ряді схем просто кричущі! Таке могло відбуватися тільки в атмосфері тотальної вседозволеності і потурання з боку верхів колишнього уряду, МВС і прокуратури", - зазначив Аваков.

Він вказав, що розслідування важливе не тільки заради відновлення справедливості і повернення викраденого а і "як щеплення від корупції у новій владі".

Українська правда