У Білій Церкві затримали хабарників з Реєстраційної служби міськрайонного управління юстиції

travel.creature.biz.ua

travel.creature.biz.ua

У Білій Церкві за підозрою у хабарництві Слідче управління МВС затримало керівника реєстраційної служби Білоцерківського міськрайонного управління юстиції та двох його підлеглих. Про це повідомив міністр юстиції України Павло Петренко, повідомляє урядовий портал.

Ці особи були у змові поміж собою, їм інкримінують хабарництво, - зазначив міністр, додавши, що це перші результати взаємодії Мін’юсту та правоохоронних органів України у боротьбі з корупцією.

«Ми розпочали спільну роботу з виявлення фактів корупції в системі органів юстиції. Попередні перевірки показали, що хабарництво в Міністерстві має системний характер. Найбільш проблемними виявилися державні реєстраційна та виконавча служби. Дане кримінальне провадження є першою ластівкою у процесі нашого очищення від нечистих на руку посадовців», - зазначив Петренко.

Також він наголосив, що Міністерство юстиції буде усіляко сприяти роботі органів слідства з виявлення фактів корупції серед співробітників відомства.

«Ніхто не буде покривати злочинців. Антикорупційні перевірки в системі органів юстиції стануть звичним явищем. Всі, хто був задіяний у корупційних злочинах, понесуть за це відповідальність», - наголосив Петренко.

Окрім того, аналогічні кримінальні провадження розпочаті стосовно посадовців  реєстраційної служби Ірпінського міського управління юстиції.