Студенти анонімно назвали хабарників у Луцькому технічному університеті

Фото з сайту gtrk-saratov.ru

Фото з сайту gtrk-saratov.ru

19 березня з 9:00 до 10:30 у корпусах по вулиці Львівській та Софії Ковалевської серед студентів Луцького національного технічного університету провели анонімне опитування шляхом анкетування.

Про це повідомляють «Волинські новини».

В анкетах студенти відповіли на два питання: «Чи доводилося тобі давати хабар викладачам університету?» та «Якщо відомі факти хабарництва в університеті, вкажи прізвище корупціонера».

Респонденти заповнили 250 анкет, організатори опитування обійшли майже два десятки аудиторій. Про те, що їм доводилося давати хабар викладачам, відповіли 56 студентів, вони повідомили чимало прізвищ.

«Очевидно, що ЛНТУ – та структура, за яку треба братися», - повідомив громадський активіст Олександр Садовський.

Анкети із прізвищами викладачів, яких звинувачують у хабарництві, передали Самообороні Майдану на Волині.

Як уже повідомляв «Ні корупції!»,  на початку року на Волині вже був скандал, до якого були причетні освітяни. Тоді прокуратурою міста Луцька провела перевірку додержання вимог бюджетного законодавства при здійсненні закупівель за державні кошти в управлінні освіти Луцької міської ради і встановила, що його працівники не дотримувалися річного плану закупівель. До дисциплінарної відповідальності притягнуто секретаря комітету з конкурсних торгів управління освіти Луцької міської ради.

Загалом торік прокуратурою Волині було закінчено  провадження про корупційні злочини, з них 14 – про хабарництво. До відповідальності за вчинення корупційних правопорушень притягнуто 40 осіб. Жодного викладача серед них не було.