На хабарі взяли заступника керівника Коломийського медколеджу (ВІДЕО)

Фото з сайту "Дзеркало тижня"

Фото з сайту "Дзеркало тижня"

19 березня коломийські Самооборона, «Правий сектор» та міліція затримали на хабарі заступника директора Коломийського медичного коледжу ім. І. Франка.

Викладач вимагав у студентів кошти за успішну здачу іспитів, повідомляють «Коломийські вісті»

На місце події прибула коломийська Самооборона та представники «Правого сектору». Хабарника затримали «на гарячому». Викладач намагався отримати гроші від академічної групи у розмірі 1500 грн. Тобто, кожен студент за успішну здачу іспиту мав викласти з кишені по 50 грн.

Від будь-яких пояснень на камеру викладач відмовився. Проти хабарника міліцією відкрито кримінальне провадження.

«До нас поступила скарга від студентів медичного коледжу Коломиї про те, що у коледжі окремими викладачами беруться хабарі. Беруться за складання іспитів, заліків і за пропуски занять. Ми провели оперативну роботу разом з «Правим сектором» і затримали викладача, який сьогодні зранку отримав хабар. На даний час оперативною групою ведеться розслідування, вилучені купюри, переписані на камеру», - зазначив керівник Самооборони Коломийського району.

У свою чергу представник "Правого сектора" м.Коломия зазначив: «Хочу звернутися до всіх громадян, що ми приймаємо заяви (про хабарників – авт.) і працюємо спільно з представниками міліції. Звертайтеся до нас, ми будемо реагувати і припиняти це».