Круглий стіл «Для чого потрібна Києву Муніципальна міліція»

У Житомирі вже є муніципальна міліція

У Житомирі вже є муніципальна міліція

Громадський сектор Євромайдану запрошує журналістів, учасників Громадських варт та усіх охочих обговорити створення міської Муніципальної міліції разом із активістами ініціативи «Дамо раду Києву», експертами та юристами.

Вуличні протистояння закінчилися, але кияни досі відчувають небезпеку. Нерідко зустрічаються факти мародерства, а на вулицях – «тітушки».

Оптимальний вихід з ситуації - створення міської Муніципальної міліції. Кияни самі готові організувати власну безпеку, потрібно лише помогти їм налагодити відповідні моменти в законодавстві.

Ми знаємо про позитивний досвід Громадських варт. Вони змогли під час Євромайдану захистити свої райони від «тітушок», вони готові далі забезпечувати лад у місті. Саме тому ми запросили людей, які брали активну участь у Громадських вартах і ефективно захищали Київ, що дозволило громадянам почуватися у безпеці.

Учасники круглого столу обговорять юридичні шляхи створення міської Муніципальної міліції та рамки дій і обов'язків такої структури, а також відбудеться презентація законопроекту про Муніципальну міліцію.

 Адреса: прес-центр «ЛІГАБізнесІнформ», вул Т. Шамрила, 23, м. Київ

Час: 20 березня, 13.00-15.00.

Учасники круглого столу:

Ігор Луценко, ініціатива «Дамо раду Києву»,

Олександр Солонтай, експерт Інституту політичної освіти,

Олександр Банчук, експерт Центру політико-правових реформ.

 Список учасників ще уточнюється.

Для участі в круглому столі слід заповнити форму:

https://docs.google.com/forms/d/1e94aNtGbnYZQjfJv3QcACzEQCmN7qjlQ-pPqhVMXqDY/viewform

 Контакти: 097 647 98 64