У Бахчисараї невідомі викрали журналіста Радіо Свобода та залишили у полі

Радіо Свобода

Радіо Свобода

18 березня у Бахчисараї невідомі викрали, а потім залишили в полі журналіста української редакції Радіо Свобода Левка Стека, повідомляє Радіо Свобода.

За словами журналіста, він потрапив до Криму 16 березня, безперешкодно проїхавши Джанкой. 18 березня в Бахчисараї невідомі витягли його з автобуса, надягли наручники і мішок на голову й кинули на заднє сидіння автомобіля.

Як каже журналіст, коли невідомі витягували його з маршрутки, ніхто з пасажирів не виступив на його захист.

Після цього його довго возили на машині, а потім, забравши картки від телефонів і камери, викинули в полі, порадивши більше не приїжджати до Криму.

Левко Стек тільки через деякий час зміг повідомити про те, що з ним сталося, бо довелося довго «діставатися до цивілізації».

“Чуваки витягли мене з автобуса, одягли наручники, мішок на голову і кинули на заднє сидіння своєї машини. Думаю, хотіли показати місцеві пам'ятки архітектури, бо катались ми довго. Втім, екскурсію я не оцінив, все-таки через чорну тканину видно не так і багато. Закінчилось наше побачення посеред мальовничого кримського поля. Це тут, мабуть, традиція така. Хлопці "подякували" за роботу, але попросили найближчим часом до них не заїжджати. Кажуть, хорошого по трошки. Попрощались щиро: "Слава Україні, б...". Почуття переповювали, тому я промовчав”, - написав він на своїй сторінці у Facebook.

Левко Стек був блогером "Ні корупції!".