Тягнибок запевняє, що Мірошниченко готовий зняти з себе депутатську недоторканність

www.radiosvoboda.org

www.radiosvoboda.org

Народний депутат від ВО “Свободи” Ігор Мірошниченко готовий зняти з себе депутатську недоторканність і відстоювати свою правоту перед судом. Про це заявив лідер "Свободи" Олег Тягнибок, повідомляє BBC.

Тягнибок прокоментував дії депутата зі своєї фракції, який 18 березня разом з кількома іншими колегами по партії у грубій формі змушував голову НТКУ Олександра Пантелеймонова написати заяву про відставку. Відео з діями "свободівців", які розлютили багатьох, виклав в інтернет їхній колега Олександр Аронець.

"Нам, ще вчора опозиційним політикам, треба зрозуміти, що ми перестали бути опозицією і тепер є частиною влади – сьогодні доступні інші методи боротьби навіть з відвертими ворогами України", - написав у блозі на "Українські правді" Тягнибок.

"Влада має користатися іншими, абсолютно легальними важелями люстрації. З проведенням якої ми, на жаль, запізнюємося", - пише він.

"Я мав розмову з Ігорем Мірошниченком з цього приводу. Розумію його емоційну мотивацію, яка підштовхнула на ці дії. Але як політик він мав би керуватися не емоціями, а холодним розумом. Незважаючи навіть на ті потрясіння, які ми всі пережили і переживаємо. І.Мірошниченко, як і кожен зі свободівців, готовий добровільно зняти з себе депутатську недоторканість і відстоювати свою правоту перед судом. А також перед громадою", - додав лідер "Свободи".