На Черкащині виявили факти розкрадання державних грошей

Фото: ternopilinfo.com

Фото: ternopilinfo.com

 З початку року прокуратура області знайшла порушень у бюджетній сфері на суму у понад 200 тис. грн., - повідомляють в установі. Зловживання виявили під час планових перевірок.

Зокрема, прокуратура Монастирищенського району встановила, що службові особи відділу культури і туризму районної державної адміністрації з квітня 2011 по березень 2012 років перевищили витрати бюджетних коштів на об’єктах будівництва.

За результатом перевірки прокуратура зареєструвала кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 367 КК України (службова недбалість). Санкція цієї статті передбачає штраф до ста п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи до двох років, або обмеження волі до трьох років, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Протягом цього року за результатами прокурорських перевірок у бюджетній сфері зареєстровано 3 кримінальні провадження, з яких 1 – направлено до суду. У рамках цих справ у захист державних інтересів прокуратура області заявила позовів на суму понад 200 тисяч гривень.