ГПУ порушила справу за фактом інциденту між свободівцями та Пантелеймоновим

112.ua

112.ua

Генеральна прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом інциденту від 18 березня між нардепами від фракції "Свобода" та тимчасовим виконувачем обов’язів голови Національної телекомпанії України Олександром Пантелеймоновим. Про це 19 березня заявив генеральний прокурор Олег Махніцький, повідомляє РБК-Україна.

"Кримінальне провадження вже сьогодні відкрито... Всім діям буде дана об'єктивна оцінка. Ніякого політичного підтексту не буде. Якщо вчинено правопорушення, всі обставини вивчать під час розслідування справи. І буде прийнято законне рішення", - заявив Махніцький.

За його словами, в межах розслідування розглядатимуться не лише вчорашні події, але й інші, які викликали конфлікт з керівництвом НТКУ. Зокрема, вивчатиметься ефір Першого національного каналу на наявність контенту, який розпалював міжнаціональний конфлікт.

Нагадаємо, ввечері 18 березня нардепи від "Свободи" Ігор Мірошниченко, Богдан Бенюк, Андрій Іллєнко змусили т.в.о. голови Національної телекомпанії України Олександра Пантелеймонова написати заяву про відставку. При цьому Мірошниченко застосував фізичну силу. Свободівців, зокрема, обурив той факт, що Перший національний 18 березня транслював церемонію підписання договору про приєднання Криму до РФ.

Лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок запевнив, що Мірошниченко готовий скласти депутатський мандат і постати перед судом.