Голова АП Пашинський пов’язаний із палацами, рейдерством та донецькими

Фото: ua.golos.ua

Фото: ua.golos.ua

Програма «Наші гроші» встановила зв’язок тимчасового очільника Президентської адміністрації Сергія Пашинського із мільйонним будівельним бізнесом та з’ясувала, що політик тісно пов’язаний із «донецькими».

Постійний бізнес-партнер Пашинського - Віктор Сіненко. Нині він зокрема керівник і співвласник ТОВ «Хутір ясний» та ще ряду фірм з подібними назвами.

ТОВ «Хутір ясний» будує і продає будинки в одноіменному елітному котеджному містечку у с.Ходосівка  під Києвом. Одна сотка з виходом до води тягне на 12 тис. доларів. Котеджі коштують понад 1,5 млн. дол.

Один із палаців оформлений і на Віктора Сіненка. Проте працівниця сіненківської фірми запевнила, що її шеф живе в іншому місці. А в палаці мешкає народний депутат від ВО «Батьківщина».

Будинок має площу 1472 кв. метри, присадибну ділянку 0, 6 га, гараж на три авто, турецьку баню, сауну, басейн. Більше того, у триповерховому будинку навіть встановили ліфт. Весь палац оздоблений тиковим деревом – одним із найдорожчих у декорі.

Також Сергій Пашинський має маєток у с. Хлепча Київської області Васильківського району з видом на місцеве озеро. У дворі політик зведена каплиця та намите ще одне – штучне – озеро, через яке перекинуто місток.

Серед бізнес-зв"язків голови адміністрації – скандальний віце-президент Родовід-банку Сергій Дідечко та Сергій Бут, якого звинувачують у викраденні двох черниць з Києво-Печерської Лаври.

Скільки кроків треба зробити, щоб від Пашинського дійти до інших одіозних фігур, наприклад проросійського олігарха з Донецька Віктора Нусенкіса – дивіться у програмі Наші гроші на телеканалі ZIK.

ZIK