На Одещині голова ОСББ вимагав 3 тис грн за оформлення договору

www.unian.ua

www.unian.ua

На Одещині керівник одного з ОСББ вимагав 3 тис грн хабаря за оформлення договору про спільну діяльність. Про це повідомляє телеканал Град з посиланням на ВЗГ ГУМВС в Одеській області.

Оформлення договору, згідно з яким підприємець міг розмістити термінал поповнення рахунків і прийому платежів, керівник оцінив у 3 тис. грн.

За попередньою домовленістю передача грошей мала відбутися в кабінеті працівника об'єднання, повідомляяє міліція. На зустріч заявник приніс вже помічені спеціальним засобом гроші, які мав передати посадовій особі. Після підписання документа про спільну діяльність та передачі обумовленої суми, керівника об'єднання затримали на місці злочину. Гроші, отримані головою в якості незаконної вигоди, правоохоронці вилучили.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження. Керівнику ОСББ повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 368-3 (підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) Кримінального кодексу України. За подібні діяння законодавством передбачене покарання у вигляді штрафу від десяти тисяч до п'ятнадцяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.