Набір активістів та журналістів на тренінг з моніторингу корупційних ризиків

Малюнок: fond.lviv.ua

Малюнок: fond.lviv.ua

Фундація «Відкрите суспільство» оголошує набір активістів та журналістів на тренінг по моніторингу корупційних ризиків, що пов’язані із конфліктом інтересів в діяльності публічних осіб (депутатів, державних службовців та посадовців органів місцевого самоврядування).

До участі запрошуються молоді активісти – представники громадських організацій, органів студентського самоврядування, політично активна молодь та журналісти.

18 березня 2014 року в Києві на авторському тренінгу директора Фундації «Відкрите суспільство» Івана Сікори громадські активісти та журналісти ознайомляться із комплексним інструментарієм громадського моніторингу антикорупційної політики в цілому та політики в сфері врегулювання конфлікту інтересів в діяльності публічних осіб ОДА, РДА, Київської міської ради, Київської міської держадміністрації, депутатів обласної та міської рад, зокрема.

Організатор тренінгу - Фундація «Відкрите суспільство» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Тривалість тренінгу – 4 години.

Тренінг проведе Іван Сікора, директор Фундації «Відкрите суспільство», колишній консультант Ради Європи, екс-радник Міністра економіки України, автор методологій «Індексу антикорупційної політики» та соціальних мереж близьких осіб публічних службовців та координатор Коаліції «ЗА ДОБРОЧЕСНУ ПУБЛІЧНУ СЛУЖБУ».

Отриманні знання та навики дадуть змогу громадським активістам та журналістам підвищити ефективність роботи щодо моніторингу корупційних ризиків, які пов’язані із конфліктом інтересів, в діяльності публічних осіб (депутатів, державних службовців та посадовців органів місцевого самоврядування).

Особливу увагу буде звернуто на існуючі міжнародні та українські стандарти та нормативно-правові акти, що регулюють питання конфлікту інтересів.

На основі розгляду конкретних прикладів (справ Галини Гереги та Василя Хмельницького, що були пов’язані із конфліктом інтересів при виділені земельних ділянок в м. Києві для будівництва супермаркетів «Епіцентр» та об’єктів на території аеропорту «Жуляни-Київ», справи пов’язані із конфліктом інтересів в діяльності колишніх вищих посадових осіб України – Януковича та Клюєва, справа пов’язані із конфліктом інтересів в діяльності міського голови Чернігова О.Соколова тощо) буде проаналізовано основні ознаки конфлікту інтересів та поетапно розглянуті кроки, які мають вживати громадські активісти та журналісти при проведенні громадського моніторингу та розслідувань.

Необхідна попередня реєстрація

Реєстрація відкрита до 16.03, неділя. Тренінг відбудеться у вівторок, 18.03. в м. Києві. Детальніша інформація про час і місце проведення буде повідомлена відібраним учасникам.

У разі виникнення питань телефонуйте:

Ольга Івкіна,

(066)64-391-88