Коломойський запропонував бізнесменам нові правила гри – без корупції та дозвільних перепон

http://informator.su

http://informator.su

Забути старі проблеми і з квітня 2014 року прийняти нові правила гри - без корупції та дозвільних перепон запропонував бізнесменам Дніпропетровської області голова облдержадміністрації Ігор Коломойський на зустрічі 13 березня, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Він закликав підприємців подавати свої пропозиції щодо оптимізації роботи.

"Я розумію, що маю справу з високоактивною діловою частиною суспільства. Всі ви знаєте, які складнощі переживає наша країна. Але тим більше нам потрібно продовжувати працювати, створювати робочі місця, виплачувати заробітну плату, платити податки, інвестувати... Якими б не були виклики долі, ми зобов'язані з ними впоратися", - сказав Коломойський.

Під час зустрічі підприємці озвучили найбільш актуальні питання, в яких вони очікують підтримку з боку обласної влади, зокрема, робота дозвільної системи, легалізація трудових відносин, зниження низки податків.

Коломойський також висловив думку, що не слід створювати Міністерство промисловості, так як "воно заважає працювати" бізнесу. На його думку, великий бізнес повинен сам шукати собі ринки збуту, а держава повинна займатися середнім і малим бізнесом.

У Дніпропетровській області діє 35,5 тис малих і середніх підприємств. Кількість фізичних осіб-підприємців становить 193,8 тис осіб. На підприємствах малого та середнього бізнесу працює 420,5 тис людей. Середньомісячна заробітна плата працівників малого бізнесу становить 1 804,3 грн, у працівників середнього бізнесу - 2910 грн.

Підприємствами малого і середнього бізнесу реалізовано продукції, виконано робіт та надано послуг в розмірі більше 42,7% від загального обсягу реалізації підприємств області. Питома вага надходжень від малого та середнього бізнесу до місцевих бюджетів зростає і становить понад 37% від загального обсягу надходжень.