Гриценко заявив про викрадення свого сина та ще двох активістів Автомайдану

ukranews.com

ukranews.com

Народний депутат Анатолій Гриценко повідомляє про викрадення невідомими свого сина Олексія і ще двох активістів автопробігів мітингувальників проти старої влади (Автомайдану) в Криму. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, пишу Українські новини.

"Троє Автомайданівці з Києва зникли в Криму! Троє Автомайданівців, яких зараз розшукуємо - це мій старший син Олексій Гриценко (координатор Автомайдану) і його друзі Сергій Супрун та Наталія Лук'янченко", - повідомив він.

Гриценко зазначив , що зв'язок з ними обірвався в 23:00 13 березня.

Очевидці повідомили, що в Сімферополі на вул. Авіаційній за їх машиною - Toyota Camry - гналися 3 джипа, при цьому лунали постріли.

Вранці 13 березня на виїзді з Севастополя за ними стежили з машини Honda Accord.

Активісти Автомайдану перебували у Криму весь останній тиждень, купуючи і розвозячи по військових частинах продовольство, медикаменти, електричні генератори.

Система моніторингу через мобільний зв'язок Life360 вказує, що телефони викрадених знаходяться на території недавно захопленого російськими солдатами військового комісаріату в Сімфорополя на вул. Київська 152.

Водночас Гриценко повідомляє , що охорона військкомату заперечує знаходження там активістів Автомайдану .

У міліції Сімферополя вже зареєстровано заяву про зникнення, але результатів їх пошуку поки немає.

Нагадаємо, з кінця лютого російські військові і кримська " самооборона" захоплюють або блокують військові частини і держустанови в Криму.

Також вони викрадають журналістів і проукраїнських активістів.