Родина загиблого вимагає взяти «мажора»-вбивцю під варту

Дмитро Червонюк. Фото з сайту "Є"

Дмитро Червонюк. Фото з сайту "Є"

Родина Крушельницьких вимагає, щоб хмельницького «мажора» Дмитра Червонюка, який скоїв смертельне ДТП, взяли під варту. Родичі загиблого  вже подали апеляційну скаргу до апеляційного суду Хмельницької області, повідомляє «Є» .

«Ми подали апеляцію і вимагаємо змінити йому міру запобіжного заходу на тримання під вартою. Апеляційна скарга розглядатиметься від трьох тижнів до одного місяця. Знаю, що сторона Червонюка заявляла, що подаватимуть апеляцію, але чи зробили вони це, невідомо», - сказав брат загиблого Богдан Крушельницький.

Рідні Олега Крушельницького, якого насмерть збив Дмитро Червонюк, і надалі вимагають максимальної міри покарання для “мажора” - вісім років позбавлення волі.

Як уже повідомляв «Ні корупції!» , 10 лютого згідно з ухвалою суду, сина депутата Хмельницької облради Галини Червонюк та власника Рівненського льонокомбінату Олега Червонюка випустили просто із зали суду – винуватець смертельної ДТП Червонюк отримав 4 роки позбавлення волі із відтермінуванням покарання на 1 рік та позбавленням права керувати автомобілем на 3 роки.

Згодом прокуратура Хмельницької області заявила, що буде домагатися, щоб винуватець смертельної ДТП Дмитро Червонюк отримав реальний термін, а не умовний з відтермінуванням, як це ухвалив суд.

Наприкінці лютого Дмитро Червонюк намагався отримати  другий закордонний паспорт, але відповідні служби йому відмовили.