На Житомирщині голову сільради за хабар засудили на 3,5 роки

http://procherk.info

http://procherk.info

Ухвалою Апеляційного суду Житомирської області колишньому голові Кам’янської сільської ради за скоєні злочини, передбачені ст. 15 та ст. 368 (замах на одержання хабара у великому розмірі за попередньою змовою групою осіб), ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України, призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 3,5 роки. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Встановлено, що колишній посадовець, за попередньою змовою з секретарем сільради та спеціалістом-землевпрорядником, вимагали та отримали від мешканця Київської області 15 тис. доларів хабара. За таку «винагороду» посадовці обіцяли надати у приватну власність 0,75 га землі.

У подальшому вони склали та видали державний акт на право власності на вказану земельну ділянку, тим самим перевищивши службові повноваження, адже надання земель у приватну власність поза межами населеного пункту належить до компетенції райдержадміністрацій.

Нагадаємо, судом першої інстанції колишнього голову сільради засуджено до 4 років ув’язнення, інших обвинувачених - до позбавлення волі з іспитовим строком на 2 роки.

1.zt.u