ГПУ розпочала перевірку новопризначеного прокурора Львівщини

Володимир Гураль. Фото з сайту "Львівська пошта"

Володимир Гураль. Фото з сайту "Львівська пошта"

12 березня Генеральна прокуратура України, залучивши фахівців підрозділу внутрішньої безпеки, розпочала перевірку новопризначеного прокурора Львівщини Володимира Гураля.

За її результатами у ГПУ обіцяють «прийняти законне рішення» та у разі потреби застосувати «відповідні заходи реагування», повідомляє ZAXID.NET  .

Так у ГПУ відреагували на звернення голови Львівської облдержадміністрації Ірини Сех, у котрому вона наголошує, що призначення Володимира Гураля на посаду прокурора Львівщини викликало невдоволення і спротив громадськості.

Тим часом сам Володимир Гураль поширив заяву, у якій заперечує свої близькі стосунки з екс-генпрокурором Віктором Пшонкою, у чому його звинувачували окремі політичні активісти та ЗМІ.

Гураль також висловив здивування тим, що у Львові продовжують спокійно працювати прокурори, призначені ще Пшонкою, а йому, призначеному уже новим генпрокурором, чинять перешкоди.

«В окремих засобах масової інформації повідомлялось, що я працював під керівництвом Пшонки і навіть був його близьким соратником. Так от, вся прокуратура України працювала під керівництвом Пшонки. За ті два роки, що я працював у Генеральній прокуратурі, він всього один раз зі мною говорив, і ця розмова була дуже неприємна.

Обласні прокурори, призначені Пшонкою, мали можливість досить спокійно працювати у м. Львові, а я, призначений новим в.о. Генерального прокурора України, не можу без перешкод навіть потрапити на робоче місце. Відповідно я не бачу жодного конструктиву у діях окремих активістів. Хоча їм була запропонована можливість активної участі у громадському контролі за діяльності правоохоронних органів», - заявив Гураль.

Нагадаємо, в.о.генпрокурора Олег Махніцький призначив Володимира Гураля прокурором Львівщини 4 березня.

7 березня, як уже повідомляв  «Ні корупції!», представники Самооборони, афганці та активісти Євромайдану зірвали представлення новопризначеного прокурора Львівської області Володимира Гураля, звинувативши його в корупції і в непогодженні його кандидатури з громадськістю.

В той же день з другої спроби заступник Генерального прокурора України Олексій Баганець офіційно представив  колективу прокуратури новопризначеного прокурора Львівської області Володимира Гураля.

«Ми усі повинні докласти максимум зусиль задля виконання основних завдань, які стоять перед органами прокуратури та повернути довіру громадян», - сказав Баганець.