В Австрії затримали Фірташа

credit-online.su

credit-online.su

В Австрії заарештований український олігарх Дмитро Фірташ. Він підозрюється у хабарництві та створенні кримінального угруповання. Про це 13 березня повідомила віденська газета Presse з посиланням на джерело в міністерстві юстиції Австрії, повідомляє Німецька хвиля.

За словами джерела, 48-річний український мільярдер, який займався, серед іншого, газовим бізнесом, узятий під варту 12 березня за запитом американського ФБР.

В австрійському Мін'юсті підкреслили, що розслідування стосовно Фірташа велося з 2006 року і його арешт ніяк не пов'язаний з нинішніми політичними подіями в Україні. Як зазначає Presse, Дмитро Фірташ належить до числа олігархів, які швидко перейшли на сторону нової влади в Києві.

Згодом Німецька хвиля повідомила з посиланням на джерела у Федеральному управлінні кримінальної поліції Австрії, що арешт Фірташа здійснено на підставі ордера, виданого американським судом на запит ФБР.

"Ввечері 12 березня, близько 20 години, у Відні співробітниками відділу по боротьбі з організованою злочинністю заарештовано українського громадянина Дмитра Ф., 48 років", - йдеться у заяві австрійської поліції. Фірташа підозрюють, зокрема, у хабарництві і створенні кримінального угруповання.

Як повідомили DW у поліції, найближчим часом вирішиться питання екстрадиції Фірташа до США. В Австрії кримінальних справ проти бізнесмена немає.