Головний податківець Сумщини розповів, як Чмирь вимагав у нього $50 тис

vkurse.ua

vkurse.ua

Начальник головного управління Міндоходів у Сумській області Олександр Семченко стверджує, що колишній голова ОДА Юрій Чмирь вимагав у нього 50 тисяч доларів хабара.   Про це він заявив на прес-конференції, повідомляє Укрінформ.

«Цифри малювались. Тричі малювалися цифри. Сумський цінник однаковий. 50 тисяч доларів. Це було влітку минулого року», - зазначив Семченко.

На запитання журналістів, чи той, хто «малював» ці цифри, був колишнім головою ОДА Юрієм Чмирем, податківець відповів: «Приблизно так».

За його словами, він цих грошей нікому не платив і заяви з цього приводу не писав.

Відповідаючи на запитання, чи готовий він свідчити про це, Семченко заявив, що «взагалі-то будь-яке повідомлення у ЗМІ може розглядатися як заява про злочин».

Нагадаємо, селі під Сумами на вихідних було виявлено велику кількість складованих у місцевому будинку документів, що підтверджують розкрадання бюджетних коштів не тільки на Сумщині, а й на території всієї України.

За інформацією податківців, вони підсилюють доказову базу по ряду вже відкритих кримінальних проваджень, пов’язаних з використанням бюджетних коштів при реконструкції у Сумах театру імені Щепкіна, будівництва дитячого футбольного центру «Барса», ремонту доріг та виконанні інших робіт, ініціатором яких виступав Юрій Чмирь. Наразі мова поки йде про притягнення до кримінальної відповідальності лише директорів і головних бухгалтерів підприємств, через які конвертувалися гроші.