Сергій Клюєв підтвердив арешт свого рахунку в Австрії

ipress.ua

ipress.ua

Народний депутат від Партії регіонів Сергій Клюєв підтвердив арешт свого рахунку в Австрії. Про це він сказав у Донецьку в інтерв'ю австрійському телеканалу ORF.

"У брата (Андрія Клюєва - ред.) немає рахунків в Австрії. У мене тільки один рахунок в Австрії, який задекларований у НБУ й зараз заблокований. Я сподіваюсь, що австрійські правоохоронні органи розберуться", - сказав він.

Також він сказав, що його не слід називати олігархом, оскільки він та його брат, який був одним із соратників усуненого президента Віктора Януковича, не мають бізнесу, а лише акції.

Нагадаємо, Андрій Клюєв за президентсва Януковича був секретарем РНБО, а згодом і головою Адміністрації Президента.

Минулого тижня Європейський Союз опублікував список 18 колишніх українських чиновників, які підозрюються в незаконному використанні бюджетних коштів, і прийняв рішення про заморожування рахунків і активів цих осіб.

До списку потрапили усунений президент Віктор Янукович і двоє його синів, екс-голова МВС Віталій Захарченко, екс-генпрокурор Віктор Пшонка і його син Артем, екс-голова СБУ Олександр Якименко, екс-прем'єр Микола Азаров і його син Олексій, екс-голова АП Андрій Клюєв і його брат Сергій, екс-заступник голови АП Андрій Портнов, екс-міністр юстиції Олена Лукаш, екс-заступник МВС Віктор Ратушняк, бізнесмен Сергій Курченко, екс-міністр освіти Дмитро Табачник, екс-голова мінохоронздоров'я Раїса Богатирьова та радник Віктора Януковича Ігор Калінін.

Як наголошується в заяві Ради ЄС, всі кошти, що належать, знаходяться у власності або під контролем цих осіб, повинні бути заморожені. Санкції набувають чинності з моменту опублікування списку. Термін дії - один рік.

BBC