Кожен житомирянин може сприяти люстрації місцевої влади

Люстрация

На минулому тижні в Житомирі за ініціативи політичної партії “Демократичний Альянс” було створено люстраційну комісію, яка у свою чергу сформувала 11 комітетів для подальшої роботи.

Склад комісії є відкритим і кожен охочий житомирянин може долучитись до люстраційної роботи.

Наразі вже сформульовані основні критерії люстрації та розроблено форму для легкого та зручного заповнення інформації про чиновників та депутатів, що “відзначились” корупційними діяннями.

Заповнити форму можна за посиланням: Bit.ly/lustration_zt.

“Люстрація - це не процес поділу посад чи інструмент розправи з окремими чиновниками. Це механізм очищення органів влади від осіб, що мали спробу, але продемонстрували не гідність представлення інтересів громади чи виконання владних повноважень. Для того, щоб не допустити таких осіб знову до владних крісел, зараз люстрація є обовязковим і невідкладним процесом”, - аргументує важливість діяльності комісії голова Житомирської організації  “Демократичного Альянсу” Дмитро ТКАЧУК.

У Демократичному Альянсі закликають громадян  надавати інформацію про чиновників, що не відповідають професійним стандартам, та активно долучатися до роботи комісії аби разом очистити місто від корупціонерів та негідників у органах влади.