Хмельницьких чиновників, яких не сприймуть люди, “винесуть” з кабінетів

Фото: ye.ua

Фото: ye.ua

Якщо відбудеться призначення на якусь посаду, а люди цього чиновника не сприймуть, то ми просто прийдемо і культурно попросимо його вийти, або винесемо з кабінету, бо носієм влади, згідно зі статтею 5 Конституції України, є народ. 

Про це заявив керівник Самооборони у Хмельницькому Юрій Смаль в інтерв’ю хмельницькій газеті «Є». 

«Всі напевно знають, що я – член ВО «Свобода» і помічник народного депутата Ігоря Сабія. Але я розділяю свою політичну позицію і позицію самооборони. Самооборона максимально рівновіддалена від усіх політичних партій. Наш керівник – це народ. Не буду приховувати, що чимало політичних партій, політиків та їхніх представників звертаються до нас про підтримку. Але ми вирішили так: всі рішення приймаються під час обговорення, і обирається найкращий варіант. Ми виконуємо лише рішення Ради Майдану, бо ми їм підпорядковані. Ми доповідаємо про роботу, приймаємо зауваження, але політичні вказівки не виконуємо, хоча й такі були. Якщо навіть відбудеться призначення на якусь посаду, а люди цього чиновника не сприймуть, то ми просто прийдемо і культурно попросимо його вийти, або винесемо з кабінету, бо носієм влади, згідно зі статтею 5 Конституції України, є народ», - сказав Смаль і додав: «Я скажу, кого ми не винесемо. По-перше, це має бути Людина. Це має бути наша людина – подолянин, якому люди довіряють. Він має бути молодим, креативним, чесним".

На запитання, чи буде для хмельницької Самооборони принциповою політична складова, Смаль відповів, що політичне квотування «ганебне і неприпустиме явище. Це пережиток якогось дуже далекого минулого. Взагалі, в мене завжди виникало запитання: чому виконавчу вертикаль влади має очолювати представник тієї чи іншої партії? Невже серед людей, навіть серед тих, які на Майданах, немає людини, яка підходить за тими якостями, які зараз необхідні? Чому так? Я вважаю, що це відголоски тієї системи, яку ми хочемо зламати».

«Чому б не оголосити конкурс на посаду? Можливо, серед нас із вами зараз знаходиться саме той лідер, який може очолити виконавчу вертикаль. Це краще набагато, ніж якщо нам привезуть якогось кота в мішку, кинуть і скажуть: «Керуй!», - зазначив Смаль