На Буковині розпочала роботу Антикорупційна комісія

Комітет Волинь 3006 березня відбулося перше організаційне засідання Громадського об’єднання «Антикорупційна комісія Народної ради в Чернівецькій області», яка збиратиме інформацію про корупційні правопорушення від мешканців краю.

Як повідомив нам заступник голови Громадського об’єднання «Антикорупційна комісія Народної ради в Чернівецькій області» з гуманітарних питань і зв’язків з громадськістю Сергій Николайчук, об’єднання офіційно зареєстроване Головним управлінням юстиції в Чернівецькій області і в своїй діяльності керується Статутом.

Його головою обрано депутата обласної ради, члена Народної ради Буковини, генерала митної служби Миколу Салагора.

На засіданні було визначено напрямки роботи, а саме: взаємодія з прокуратурою і міліцією, взаємодія з органами влади, гуманітарні питання і зв’язки з громадськістю та інші. Обрано заступників голови Антикорупційної комісії, які є представники громадськості, які виявили бажання працювати в об’єднанні і мають для цього достатню освіту, кваліфікацію чи досвід. Всі члени Комісії працюють на громадських засадах.

Антикорупційна комісія звернулась до мешканців Чернівецької області пропонувати свої кандидатури та долучатись до роботи в Комісії. Найближчим часом Комісія планує відкрити громадські приймальні у всіх районних центрах Чернівецької області та у м. Новодністровськ.

Наразі прийом громадян проводиться щоденно з понеділка по п’ятницю за адресою: м. Чернівці, вул.. Грушевського, 1 у приміщенні Чернівецької обласної ради у робочий час з 10 до 17 год. Там ведеться відповідний журнал обліку прийому громадян.

Також Антикорупційна комісія звернулась до голів районних та міських рад  надати  окремі приміщення для розташування представників Комісії та проведення прийому громадян з метою створення найбільш сприятливих умов при роботі з мешканцями області.

Сергій Николайчук зазначив, що незабаром буде створено відповідний сайт у вигляді онлайн-приймальні, котрий також міститиме інформацію про роботу Антикорупційної комісії та її результати.