Добросусідство по-черкаськи

Малюнок: caricatura.ru

Малюнок: caricatura.ru

Протягом двох місяців цього року черкасці написали майже 20 звернень до державної податкової інспекції міста, - повідомляють у відомстві.

У майже 80 відсотках заяв – інформація про можливе ухилення від сплати податків їхніх сусідів, знайомих та інших осіб.

– Усі письмові звернення, що надійшли до ДПІ у м. Черкаси, ми розглянули своєчасно та в повному обсязі, – запевнив в. о. начальника ДПІ у м. Черкасах Олег Коваль.

Щодо результатів аналізу заяв, податкова міста нічого не повідомляє.

Відомо лише, що лише у січні 2014 року місцевий бюджет поповнився на майже 51,7 млн. грн.

Більшу частку надходжень склав саме податок на доходи фізичних осіб, якого у січні надійшло майже 70% від загальної суми.

У цілому, у січні цього року черкаські міндоходівці забезпечили надходжень на 862 тис. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Можливо, допомогла пильність добрих сусідів.

Втім, очільник ДПІ Черкас вважає, що «зростанню показників роботи інспекції сприяє не лише сумлінне виконання платниками своїх обов’язків, але й впровадження широкого спектру сервісів, в т.ч. електронних, надання інформаційних послуг, автоматизація адміністрування податків та легалізація заробітної плати черкасців”.

Варто зазначити, що минулого року черкасці скаржилися на сусідів, які на їхню думку не сплачують податки, не набагато частіше. Протягом двох перших місяців 2013 року до податкової міста надійшло 22 таких звернення.