У Києві за хабар 24 тис грн затримали двох посадовців (ВІДЕО)

ZAXID.NET

ZAXID.NET

У Києві співробітники столичного УБОЗ затримали двох посадових осіб однієї з держустанов за фактом вимагання неправомірної вигоди у розмірі 24 тис грн, повідомляє Сегодня з посиланням на прес-службу МВС Києва.

Чоловіки 1974 і 1976 року народження, використовуючи свої службові повноваження, вимагали та отримали 24 тисячі гривень за надання актів допуску на постійну експлуатацію двох індивідуальних теплових пунктів для магазинів однієї з мереж супермаркетів Києва.

Встановлено, що вимагачі мали намір збагатитися ще на 100 тисяч гривень за надання всупереч вимогам законодавства аналогічних послуг.

Оперативники затримали посадовців саме під час отримання коштів у службовому кабінеті одного з них.

Начальник відділу по боротьбі з корупцією столичного УБОЗу Андрій Чапчай зазначив, що зараз правоохоронцями здійснюються заходи, спрямовані на встановлення причетності фігурантів до аналогічних кримінальних правопорушень.

Наразі триває досудове розслідування за фактом отримання неправомірної вигоди. Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу відносно затриманих службових осіб.

Нагадаємо – чинним законодавством за такі дії передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років.