ЦВК заблокувала базу даних виборців в Криму та Севастополі

www.volynpost.com

www.volynpost.com

Центральна виборча комісія тимчасово заблокувала доступ до бази даних Держреєстру виборців України в Криму та Севастополі, повідомляє ТСН.Ранок.

Це відповідь офіційного Києва на незаконне, на його думку, рішення місцевої влади про проведення референдуму. Жителям Автономії пропонують обрати з двох варіантів – за приєднання Криму до Росії чи за статус півострова згідно з Конституцією 1992 року в складі України.

Бойкотувати "плебісцит" вже закликав кримчан Меджліс кримськотатарського народу. Мовляв, референдум ще більше дестабілізує ситуацію в автономії.

"Щоб легітимізувати якимись чином свої незаконні дії, вони дали наполегливі рекомендації та вказівки, щоб у комісії увійшло не менше 30% татар, щоб потім сказати про те, що це відповідає волі усіх. І друге - виходячи з того, що мовляв, у них немає доступу до уточнених остаточних списків реєстру виборців, головам місцевих рад доручили самим складати ці списки", - повідомив голова Меджлісу Рефат Чубаров.

Нагадаємо, в парламенті у результатах волевиявлення, схоже, не сумніваються, тому, ще до визначення його підсумків, новий уряд півострова проголосував за приєднання Криму до Російської Федерації як окремого суб'єкта.