МВС завело справу на співробітників “Нафтогазу” і “ГазУкраіна”

www.investgazeta.net

www.investgazeta.net

Головне слідче управління Міністерства внутрішніх справ відкрило кримінальне провадження проти співробітників Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" і "ГазУкраіна-Коммерс" за підозрою в розкраданні державного майна на 1,4 млрд гривень. Про це йдеться в повідомленні прес-служби МВС.

"Посадові особи викриті у розкраданні держмайна на суму понад 1,4 млрд гривень. До розкраданням причетні службовці НАК "Нафтогаз України" і ТОВ "ГазУкраіна-Коммерс", - повідомляє міліція.

За даним фактом відносно цих осіб зареєстровано виробництво за ч.5 ст.191 Кримінального кодексу (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

З метою забезпечення виконання судових рішень посадовим особам зазначених підприємств заборонено виїжджати за межі України.

Досудове слідство триває.

Нагадаємо, МВС відкрило кримінальну провадження за фактом нанесення "Східно- європейської паливно-енергетичною компанією" (ВЕТЕК), що належить бізнесменові Сергію Курченко, збитків НАК "Нафтогаз України" на суму 1,6 млрд гривень.

Українські новини