Активісти зірвали представлення нового прокурора Львівщини

Володимир Гураль. Фото з сайту "Львівська пошта"

Володимир Гураль. Фото з сайту "Львівська пошта"

Представники Самооборони, афганці та активісти Євромайдану зірвали представлення новопризначеного прокурора Львівської області Володимира Гураля.

Перед приміщенням, де мало відбутися представлення, зібралося близько 150 активістів та журналістів. Врешті один з них - представник афганської сотні - увійшов у палац і вивів Гураля, повідомляє «Львівський портал»  .

Ніхто з приблизно 40 працівників прокуратари, які перебували поруч, за свого нового керівника не заступився.

Як заявив представник Самооборони Ігор Коцюруба, невдоволення представників самооборони викликало те, що призначення нового прокурора Львівської області відбулося без будь-якого обговорення з громадою. Він також заявив, що Самообороні відомі факти причетності Володимира Гураля до корупції, однак обіцяв оприлюднити їх пізніше.

«Це плювок в обличчя області», – сказав Коцюруба, коментуючи призначення Гураля, повідомляє ZAXID.NET

Афганці та представники самоборони заявили, що не обмежаться зривом представлення прокурора колективу. Вони мають намір блокувати його роботу – зокрема, безпосередньо у приміщенні обласної прокуратури.

Активісти також зазначили, що мають намір продидіяти призначенням і інших скомпроментованих, на їхню думку, представників правоохоронної системи - зокрема, Богдана Щура та Василя Пісного.

Раніше відомий львівський журналіст-криміналіст, головний редактор газети «Ратуша» Микола Савельєв на своїй сторінці у Facebook закликав пікетувати призначення Гураля: «Саме цей пан був вагомою ланкою багатьох корупційних схем у Львівській обласній прокуратурі і саме за це носив звання "сірого кардинала". Спершу я подумав, що нова влада не додивилась і призначила його на цю посаду помилково, через поспіх. Але сьогодні мені підтвердили, що в Генпрокуратурі відбувся "конкурс конвертів"!!! І саме розкритий конверт Володимира Гураля найбільше зацікавив відповідальних за це призначення».

Також зазначимо, що спочатку представлення нового прокурора було призначено на 15:30, одначе після розповсюдження інформації про пікетування, представлення було перенесено на 13:00.